Raven

7. srpna 2014 v 7:44 | Little Ell |  RPG postavy
Jméno:Daniela Raven
Příjmení:Moore
Rasa:člověk (čarodějka)
Věk:26
Typ hry:hentai, yuri
Životopis:
Raven pochází ze starobylého anglického rodu. Její rodina měla vždy velmi blízko k temné straně, a Ravenina matka nebyla výjimkou. Zašla ale příliš daleko. Měla dceru s démonem.
Jistý mocný démon si její matku oblíbil, a brzy s ní zplodil ji - Raven. Její rodině se to ovšem nelíbilo, a pohrdali jí i její matkou. Vydědili ji, a její matka brzy nato onemocněla a zemřela.
To bylo pro Raven dobře, protože se jí ujal strýc, prohlásil ji za svou, a dal jí to nejlepší vzdělání, co se dalo koupit.
Nyní si Raven žije po svém, strýc jí odkázal velký majetek, a přestože ji rodina stále nepřijala, nečiní jí to žádné potíže, protože si může dovolit všecko co chce. Jejím hlavním cílem je najít otce. Tím druhým je stát se nejmocnější čarodějkou.
Schopnosti:
Raven je zdatná ve více směrech. Její největší sílou je oheň. Dokáže s ním téměř cokoli. Její ohnivá kouzla
jsou vázánana její gesta. Je schopná založit pár gesty obrovský požár, ale spotřebuje to velkou část její energie.
Další zbraní Raven jsou iluze.
Použitím hlasuje schopna člověku namluvit téměř cokoli, alezávisí to na sympatiích toho člověka k ní. Pokud je to někdo, komu se líbí nebo ho dokonce přitahuje, je pro ni velmi snadné ho omámit.
Poslední a nejslabší schopností Raven je pohybování předměty. To je bohužel velmi omezené, a těžce ovladatelné.
Není k tomu třeba slov ani gest, ale také nedokáže nic velkého. Největší předmět, kterým byla kdy schopna pohnout, byl polštář.
Díky tomu, že Ravenin otec byl mocným démonem, jsou její kouzla účinná i na vyšší bytosti než jsou lidé.
Povaha:
Raven je velmi sebevědomá a temperamentní, a také velmi dominantní žena. Je mladá, ale velmi rychle dokáže prosadit svůj názor. Je ale také velmi inteligentní, díky tomu těžko hledá jak soupeře, tak i přátele.
Má sklony chovat se k lidem povýšeně a tak nějak shovívavě. Vyšších bytostí se nebojí, ale raděj se s nimi nepouští do konfliktu.
Raven nikdy nenašla svého otce, a ještě mu neodpustila, že se k ní nehlásí. Díky tomu je k mužům poněkud krutá a někdy až sadistická.
Jejími přednostmi jsou inteligence, adaptabilita, silná vůle, cílevědomost, spolehlivost, upřímnost a láska ke knihám, díky které ji lze nejčastěji najít v knihovně (nebo v cukrárně, protože miluje čokoládovou zmrzlinu). Její slabiny jsou příliš velké sebevědomí a hrdost, egocentrizmus, sobectví a její posedlost po krásných věcech.
Vzhled:
Raven je vysoká dívka s ženskou postavou a dlouhými hnědými vlasy. Uhrančivé oči barvy čokolády lemují dlouhé svůdné řasy, a korunu jejímu mystickému vzhledu dodávají smyslně tvarované rty.
Obvykle chodí oblečená v šatech, v přírodních barvách a jednoduchém elegantním stylu. V čem se ale vyžívá jsou boty. Má ráda krásné věci a u bot se v tom opravdu vyžívá.
Zvláštnost:Raven nikdy nenosí náušnice.
Mazlíček:Kočka Freya 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama